FootbaaL & Champion Maneger
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FootbaaL & Champion Maneger Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
CFM Son Konular
Konu Yazan GöndermeTarihi
Cuma Eyl. 14 2012, 13:15
Perş. Tem. 22 2010, 23:59
Perş. Tem. 22 2010, 10:47
Çarş. Tem. 21 2010, 21:14
Salı Tem. 13 2010, 20:30
C.tesi Tem. 10 2010, 01:01
Cuma Haz. 25 2010, 17:53
Paz Haz. 13 2010, 21:23
[star] da
Paz Haz. 13 2010, 12:37
Salı Haz. 08 2010, 13:59

Aragones'ten galibiyet yorumu

YazarMesaj
MustiDiler
I LOVE YOU ÖZGE!!
I LOVE YOU ÖZGE!!
MustiDiler

Tuttuğunuz Takım: : BEŞİKTAŞ
Favori Kişiniz: : POLAT ALEMDAR DELGADO ÇAĞRI ÇOBAN

Aragones'ten galibiyet yorumu Empty
MesajKonu: Aragones'ten galibiyet yorumu   Aragones'ten galibiyet yorumu I_icon_minitimePaz Ekim 19 2008, 07:02

Kocaelispor'u son anlarda gelen golle mağlup eden Fenerbahçe'de, teknik direktör Luis Aragones, karşılaşma sonrası şunları söyledi:
Fenerbahçe Teknik Direktörü Luis Aragones, maçın ikinci yarısından memnun olduğunu söyledi.

Luis Aragones, Kocaelisppor'u deplasmanda 3-2 yendikleri maçın ardından düzenlediği basın toplantısında, yorum yapmak istemediğini, yalnızca soruları yanıtlayacağını bildirdi.

''Takımı nasıl buldunuz?'' sorusu üzerine Aragones, ''İlk yarıda oyundan memnun değildim. Ama ikinci yarıya daha hızlı başladık ama istediğim oyun olmadı. İlk yarıya göre biraz daha iyiydi'' dedi.

''Fenerbahçe'de başarı bekleniyor, takım baskı hissediyor mu, istifa etmeniz yönünde de baskı var mı?'' sorusuna Aragones, ''Benim böyle bir düşüncem yok. Benim tek istediğim çalışmak. Oyuncularımından da bu yönde beklentim var. Bu konuları hiç düşünmüyorum, düşündüğüm tek şey işimi en iyi biçimde yapmam gerektiği. İstifa konusunda yanıt vermek istemiyorum'' yanıtını verdi.

Semih'in geri planda oynamasını nasıl değerlendirdiği yönündeki soru üzerine İspanyol teknik adam, ''Semih hızlı bir oyuncu. Daha geride oynayıp ilerideki pozisyonlara hızlı koşup girebilen oyuncu. Ben onu uygun gördüğüm pozisyonda oynatmaya çalışıyorum. Geriden hızla çıkabileceği için ileride Güiza'nin de olduğunu düşündüğüm için geriden yapacağı katkıyla daha verimli olacağını düşündüm'' diye konuştu.

Avrupa Şampiyonlar Ligi ile ilgili bir soruyu deneyimli teknik adam, ''Bugün tabii ki ilk yarıdaki oyundan memnun değilim, rakip gibi oynamaya çalıştık, çok fazla uzun topla direk çıkmak istedik. Kağıt üzerinde onlar bizden daha kötü durumda gözükseler bile ilk yarıda bizden iyiydiler. Avrupa Şampiyonlar Ligi'nin havasının farklı olacağını düşünüyorum'' diye yanıtladı.
http://cfmaneger.benimforum.org/forum.htm

Aragones'ten galibiyet yorumu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-