FootbaaL & Champion Maneger
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FootbaaL & Champion Maneger Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
CFM Son Konular
Konu Yazan GöndermeTarihi
Cuma Eyl. 14 2012, 13:15
Perş. Tem. 22 2010, 23:59
Perş. Tem. 22 2010, 10:47
Çarş. Tem. 21 2010, 21:14
Salı Tem. 13 2010, 20:30
C.tesi Tem. 10 2010, 01:01
Cuma Haz. 25 2010, 17:53
Paz Haz. 13 2010, 21:23
[star] da
Paz Haz. 13 2010, 12:37
Salı Haz. 08 2010, 13:59

"Hedef ilk 5 maçta 15 puan!"

2 posters
YazarMesaj
dRaqa0
kaLBinden.!
kaLBinden.!
dRaqa0

Tuttuğunuz Takım: : Fenerbahçe
Favori Kişiniz: : MustiDiler | Klas-Jan HunteLaar| *hadise*|Zlatan Ibrahimovic| Ruud van nisteLrooy|

"Hedef ilk 5 maçta 15 puan!" Empty
MesajKonu: "Hedef ilk 5 maçta 15 puan!"   "Hedef ilk 5 maçta 15 puan!" I_icon_minitimePtsi Ağus. 18 2008, 14:29

Bursaspor Futbol Şube Sorumlusu Evsel Yılmaz, ligin ilk haftasında Hacettepe ile yapacakları maçı kazanarak lige iyi başlamak istediklerini belirterek, ''Hacettepe ile başlayarak ilk 5 maçta 15 puan toplamayı hedefliyoruz'' dedi.

"Hedef ilk 5 maçta 15 puan!" Evselyilmaz01

Yılmaz, yaptığı açıklamada, çok iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini, yönetim, teknik heyet ve futbolcular olarak ligin başlamasını iple çektiklerini söyledi.

Ligin bu sene çok çekişmeli geçmeye aday olduğunu dile getiren Yılmaz, Bursaspor olarak hedeflerinin ilk 5 arasında yer almak ve Avrupa kupalarından birine katılmak olacağını kaydetti.

Yılmaz, Hacettepe ile deplasmanda yapacakları maça yeşil-beyazlı taraftarların da geleceğine inandıklarını belirterek, ''Hacettepe ile başlayarak ilk 5 maçtan 15 puan toplamayı hedefliyoruz. Lige iyi başlamak bize moral verecektir. İlerleyen haftalarda kendimize iyi bir yer edineceğimize inanıyorum'' diye konuştu.

Bu sezon yerli ve yabancı oyuncu transferinde çok seçici davrandıklarını ve takıma ciddi anlamda katkı sağlayacak oyuncuları kadroya kattıklarını anlatan Yılmaz, şunları söyledi:
''Bunun yanında altyapımızdan yetişen İsmail Özgür ve Volkan Şen bana göre ligin yükselen yıldızları olurlar. Yusuf Şimşek sanıyorum kimsenin hakkında olumsuz konuşamayacağı bir isim. Ömer Erdoğan bana göre (A) Milli Takım'ın önemli oyuncusu olacak kapasitede. 3 Brezilyalı oyuncumuzu herkes konuşacak. Kaleci Ivankov, Krita da önemli transferler. Yani takıma baktığınızda ilk 11 ve yedekler hepsi birbirinden kaliteli. Sağ kanat için bir sıkıntımız var. Bunu da yapacağımız transferle gidereceğiz.''
http://cfmaneger.benimforum.org
MustiDiler
I LOVE YOU ÖZGE!!
I LOVE YOU ÖZGE!!
MustiDiler

Tuttuğunuz Takım: : BEŞİKTAŞ
Favori Kişiniz: : POLAT ALEMDAR DELGADO ÇAĞRI ÇOBAN

"Hedef ilk 5 maçta 15 puan!" Empty
MesajKonu: Geri: "Hedef ilk 5 maçta 15 puan!"   "Hedef ilk 5 maçta 15 puan!" I_icon_minitimeSalı Eyl. 23 2008, 12:27

bursaspor sivası yenmiş sayılırsa olabilir
http://cfmaneger.benimforum.org/forum.htm

"Hedef ilk 5 maçta 15 puan!"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-