FootbaaL & Champion Maneger
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FootbaaL & Champion Maneger Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
CFM Son Konular
Konu Yazan GöndermeTarihi
Cuma Eyl. 14 2012, 13:15
Perş. Tem. 22 2010, 23:59
Perş. Tem. 22 2010, 10:47
Çarş. Tem. 21 2010, 21:14
Salı Tem. 13 2010, 20:30
C.tesi Tem. 10 2010, 01:01
Cuma Haz. 25 2010, 17:53
Paz Haz. 13 2010, 21:23
[star] da
Paz Haz. 13 2010, 12:37
Salı Haz. 08 2010, 13:59

"Arsenal kontratak takımı"

YazarMesaj
MustiDiler
I LOVE YOU ÖZGE!!
I LOVE YOU ÖZGE!!
MustiDiler

Tuttuğunuz Takım: : BEŞİKTAŞ
Favori Kişiniz: : POLAT ALEMDAR DELGADO ÇAĞRI ÇOBAN

"Arsenal kontratak takımı" Empty
MesajKonu: "Arsenal kontratak takımı"   "Arsenal kontratak takımı" I_icon_minitimePtsi Ekim 20 2008, 18:21

"Arsenal kontratak takımı" Aragones_fb_idmaninda

Fenerbahçe teknik direktörü Luis Aragones Şampiyonlar Ligi'ndeki kritik Arsenal maçı öncesi düzenlediği basın toplantısında grubun en güçlü takımı ile oynayacaklarını ve taraftarın da desteği ile bu maçtan galibiyetle ayrılmak istediklerini söyledi. Öte yandan İspanyol teknik adamın basın toplantısında oldukça neşeli olduğu gözlendi.

"Grubun en güçlü takımı ile oynayacağız. Her zaman dediğimiz gibi evimizde oynadığımız maçlar çok önemli. Taraftarımızın desteğini de arkamıza alarak oynayacağız" açıklamasını yapan Aragones sakat olan Gökhan Gönül'ün durumunun maç saatinde netlik kazanacağını söyledi.

Josico'nun sakatlığı hakkında "Josico'nun sakatlığı vardı. Yüzde yüz aramızda değil. Benim takımımımda sizin tecrübesiz diye nitelendirdiğiniz ama birçok tecrübeli futbolcuya taş çıkartan oyuncularım var" ifadesini kullanan Aragones Arsenal için de "Benim felsefem her zaman kendi takımımım hakında düşünmektir. Arsenal çok atak oynayan bir takım değil, kontratağa daha uygun bir takım. Top onlardayken 9 kişiyle geride durduklarına da daha önce tanık olduk" yorumunu yaptı.

Bir muhabirin Zico ile ilgili sorusuna gülerek cevap veren ve "Zico geçen sene buradaydı. Artık aramızda değil" ifadesini kullanan 'Dede' lakaplı teknik adam Semih Şentürk'e övgüler yağdırırken Güiza'nın oyun almanında daha ileride oynadığını Semih'in de hemen arkasında oynadığını sözlerine ekledi.

Aragones ile basın toplantısına katılan futbolculardan biri olan Brezilyalı Edu ise "Biz takım olarak her zaman en pozisyon vermek için çalışıyoruz. Bizim ekip olarak da yapmak zorunda olduğumuz şeyler var. Bunlar da zaman içinde oturacaktır. Her maçın ayrı bir hikayesi vardır. Biz Fenerbahçe olarak galibiyet için maçlara çıkıyoruz. Geçen sezon güzel başladı, güzel bitti. Ama bu sezona kötü başladık. Ben takıma güveniyorum. Kötü başlasak da sonu iyi bitecektir. " dedi.

Gürhan ise "Benim için de büyük bir tecrübe olacak eğer oynayabilirsem. Şampiyonlar Ligi çok farklı. Kocaeli maçında gösterdik. İstersek her maçı kazanabiliriz. Arsenal'i de yenebiliriz taraftarımızın desteğiyle..." ifadesini kullandı.

(Ligtv.com.tr)
http://cfmaneger.benimforum.org/forum.htm

"Arsenal kontratak takımı"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Porsche Cayenne "Jamaica"