FootbaaL & Champion Maneger
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FootbaaL & Champion Maneger Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
CFM Son Konular
Konu Yazan GöndermeTarihi
Cuma Eyl. 14 2012, 13:15
Perş. Tem. 22 2010, 23:59
Perş. Tem. 22 2010, 10:47
Çarş. Tem. 21 2010, 21:14
Salı Tem. 13 2010, 20:30
C.tesi Tem. 10 2010, 01:01
Cuma Haz. 25 2010, 17:53
Paz Haz. 13 2010, 21:23
[star] da
Paz Haz. 13 2010, 12:37
Salı Haz. 08 2010, 13:59

Bir Adım Yaklaştı!!!

2 posters
YazarMesaj
M.Baros15
AlaYınA GideR...
AlaYınA GideR...
M.Baros15

Tuttuğunuz Takım: : GaLatasaray
Favori Kişiniz: : Baros #15

Bir Adım Yaklaştı!!! Empty
MesajKonu: Bir Adım Yaklaştı!!!   Bir Adım Yaklaştı!!! I_icon_minitimeÇarş. Ocak 07 2009, 19:44

Bir Adım Yaklaştı!!! Iagpwql6yzt446bfz8
Baros'un yanına ünlü bir forvet arayan Galatasaray, İnter'de yeteri kadar forma şansı bulamayan Hernan Crespo için müthiş bir atak başlattı. Arjantinli golcü, Cimbom için fiyatını 3'ten 2.5 milyon euro'ya çekti.
Bir adım yaklaştı

Süren sıkı pazarlıklar sonucunda Arjantinli futbolcu fiyatını 2.5 milyon euro'ya çekti. Şimdi gözler sarı-kırmızılı yönetimde....

Milan Baros'un yanına kaliteli bir golcü arayan Galatasaray'a Hernan Crespo'dan yeşil ışık. Sarı-kırmızılı ekibin menajerler aracılığıyla görüştüğü golcüler arasında yer alan Arjantinli futbolcu, fiyatında indirime gitti. İnter'de fazla forma şansı bulamayan ve futbol hayatının son dönemlerinde oynayabileceği bir takıma gitmek isteyen Crespo, fiyatını
3 milyon euro'dan 2.5 milyon euro'ya çekti. Gözler sarı-kırmızılı ekibe çevrilirken, Galatasaray'ın bu fiyatını da çok bulduğu belirtildi.

İnter'de sorun yok
Takım içindeki dengeleri düşünen ve Milan Baros'tan fazla ücret vermek istemeyen Cimbom'un Crespo'ya 2 milyon euro'dan fazla vermeyi düşünmediği, pazarlıkların devam ettiği öğrenildi. Bu arada 33 yaşındaki Crespo'nun en az 2 yıllık sözleşmeyi şart koştuğu bu konuda taraflar arasında herhangi bir problemin olmadığı bildirildi. Yüksek maliyetinden kurtulmak isteyen İnter'in bu transfer için zorluk çıkarmayacağı da gelen bilgiler arasında.
MustiDiler
I LOVE YOU ÖZGE!!
I LOVE YOU ÖZGE!!
MustiDiler

Tuttuğunuz Takım: : BEŞİKTAŞ
Favori Kişiniz: : POLAT ALEMDAR DELGADO ÇAĞRI ÇOBAN

Bir Adım Yaklaştı!!! Empty
MesajKonu: Geri: Bir Adım Yaklaştı!!!   Bir Adım Yaklaştı!!! I_icon_minitimeÇarş. Ocak 07 2009, 20:50

ben bu habere açıkçası fazla inanmıyorum ama gelirse ii olur
http://cfmaneger.benimforum.org/forum.htm

Bir Adım Yaklaştı!!!
1 sayfadaki 1 sayfası