FootbaaL & Champion Maneger
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FootbaaL & Champion Maneger Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
CFM Son Konular
Konu Yazan GöndermeTarihi
Cuma Eyl. 14 2012, 13:15
Perş. Tem. 22 2010, 23:59
Perş. Tem. 22 2010, 10:47
Çarş. Tem. 21 2010, 21:14
Salı Tem. 13 2010, 20:30
C.tesi Tem. 10 2010, 01:01
Cuma Haz. 25 2010, 17:53
Paz Haz. 13 2010, 21:23
[star] da
Paz Haz. 13 2010, 12:37
Salı Haz. 08 2010, 13:59

Yılmaz Vural yine çıldırdı

YazarMesaj
MustiDiler
I LOVE YOU ÖZGE!!
I LOVE YOU ÖZGE!!
MustiDiler

Tuttuğunuz Takım: : BEŞİKTAŞ
Favori Kişiniz: : POLAT ALEMDAR DELGADO ÇAĞRI ÇOBAN

Yılmaz Vural yine çıldırdı Empty
MesajKonu: Yılmaz Vural yine çıldırdı   Yılmaz Vural yine çıldırdı I_icon_minitimePaz Ekim 19 2008, 07:01

Fenerbahçe'nin son dakikada Semih Şentürk ile bulduğu golle Kocaelispor'u devirmesi, yeşil siyahlı ekibin teknik direktörü Yılmaz Vural'ı adeta çıldırttı!
Yenilen gol sonrası isyan eden ve takımına kızan deneyimli teknik adamın, oyunu işaret edilen 5 dakikadan fazla uzatan ve kendisini golden önce tribüne yollayan hakem Bülent Yıldırım'a da tepkiliydi!

Vural maç boyunca bağırdı, çıldırdı, yerlerde yuvarlandı. Hele 2. golü yiyen futbolcularına yaptığı bir hareket vardı ki, inanılmazdı. Vural Uğur Boral'ın attağı gol sonrasında oyuncularına, "Üç oyuncusu bir adamı durduramamazsanız o da böyle çakar" diyerek eliyle malum işareti yaptı.

Maç sonunda Fenerbahçe Menajeri Volkan Ballı bile Vural'ın etrafında durup deneyimli teknik adamı sakinleştirmeye çalışırken, hakem Bülent Yıldırım'ın da önünden polisler tarafından barikat oluşturuldu ve ve Yıldırım bu barikatla soyunma odasına gitti!

Yılmaz Vural, "Bir futbol maçını 5 dakika uzatabilirsiniz ama uzatmaya 1 dakika eklemek ne oluyor. FIFA hakemisiniz Uğur'u niye atmıyorsunuz? Bütün takdir hakları denen lanet şeyi niye hep rakip takıma kullanıyorsun? 90+5. dakikada hocayı oyundan atıyorsunuz. Tanrı mısın bana çık diyorsun? Yolda görünce bana selam veriyorlar sahada aslan kesiliyorlar. Sana küfür mü ettik? Bize niye sürekli uyarı yapılıyorlar? Bakın şu halimize. Sevimsiz ve rezil bir ortam. Türkiye'de bir tane hakem yok. Bizi 10 senedir Avrupa'da niye temsil edemiyorlar? Bir insan da yürek yoksa gerisi boş. İnsan çuvaldızı kendisine batıracak. Serkan Çınar nasıl hakemlik yapacak bu ortamda. Ne yapıyorsun? Fenerbahçe'nin düzenine göre tedbir aldık. Sergio'yu oyuna aldık. Golü bulduk ama bana göre kırılma noktası Uğur'un atılmasıydı. Bana göre bu maçın bu hale gelmesi hakemdir. Her iki ekibi de kutluyorum. Son dakikalarda çok puan kaybettik ama bizim hatamız bu. Oyunun gereği neyse onu yapmalıyız. Serdar Kulbilge 4. kartını gördü oynayamayacak. Fenerbahçe enteresan bir sistemle oynadı. Galiptik ancak Sergio'nun sakatlığı planları alt üst etti. Saçma sapan pozisyonlarla maçı kaybetmek zorunda kaldık" dedi.

-BASIN TOPLANTISI-
Kocaelispor Teknik Direktörü Yılmaz Vural basın toplantısında ise maç öncesi iki takımın da sorunları olduğunun bilindiğini ifade ederek, şöyle konuştu:

''Oyunun son anlarında değil de mücadele anlamında iki tarafın kazanma adına tüm imkanlarını kullanacağı bir maçtı. Bugün oyunun ilk yarısında 6-7 pozisyon bulduk, rakibimiz 2 pozisyon bulabildi. Onları oynatmadık. Birinci yarıda işler iyi gitti ve Taner'in 22. dakikada savunma hatasından derin aldığı topu gole çevirdi.

Devrenin bitmesine doğru birkaç pozisyon bulduk ama gole çeviremedik. 65. dakikada golü kalemizde gördük. Sevgili Bülent Yıldırım, biz ataktayken Jestroviç'e yapılan faulü değerlendirmedi. Dönüşünde gol oldu. İkinci pozisyonda da ikinci büyük hatalardan birisi Uğur'un bir pozisyonunda yaptığı faulü değerlendirdi, ancak karşılığında sarı kart göstermedi, gösterse çift sarı karttan oyun dışında kalacaktı.''

Hakemin ikinci yarıda tüm takdirini rakipten yana kullandığını öne süren Vural, şöyle devam etti:

''Son olarak da 5 dakika uzattığı bir dönem var. 5 dakika bittikten sonra gereksiz yere 40 saniye geç bitirdi. Atağı kesmesi gerekirdi. Pozisyon geldi gol oldu. Sonra geldi beni oyundan attı. Oyuncularımı kutluyorum. Fiziksel anlamda yüklenmemize rağmen tam 90 dakika oynayacak, futbolun istediği güce sahip değiliz. Zaman zaman zor duruma düşmemizin nedeni bu. Yoksa taktik anlamda bir şeyler yapma gayretimiz yerindeydi.''
http://cfmaneger.benimforum.org/forum.htm

Yılmaz Vural yine çıldırdı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kuyt yine sahnede