FootbaaL & Champion Maneger
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FootbaaL & Champion Maneger Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
CFM Son Konular
Konu Yazan GöndermeTarihi
Cuma Eyl. 14 2012, 13:15
Perş. Tem. 22 2010, 23:59
Perş. Tem. 22 2010, 10:47
Çarş. Tem. 21 2010, 21:14
Salı Tem. 13 2010, 20:30
C.tesi Tem. 10 2010, 01:01
Cuma Haz. 25 2010, 17:53
Paz Haz. 13 2010, 21:23
[star] da
Paz Haz. 13 2010, 12:37
Salı Haz. 08 2010, 13:59

cm 2008 ile ilgili önemli bilgiler

YazarMesaj
MustiDiler
I LOVE YOU ÖZGE!!
I LOVE YOU ÖZGE!!
MustiDiler

Tuttuğunuz Takım: : BEŞİKTAŞ
Favori Kişiniz: : POLAT ALEMDAR DELGADO ÇAĞRI ÇOBAN

cm 2008 ile ilgili önemli bilgiler Empty
MesajKonu: cm 2008 ile ilgili önemli bilgiler   cm 2008 ile ilgili önemli bilgiler I_icon_minitimePaz Ocak 04 2009, 10:29

cm 2008 ile ilgili önemli bilgiler:
1)stat kapasitesi manege confedece den büyütülüyor ama başarılı bir sezon geçiriseniz tabi ancak sürükli bu işlemi yaparsanız sizi takımın başından kovarlar

2)aynı yerden antrenman sahasını geliştire biliyorsunuz ne işe yarıyor derseniz antrenman kopmleksiniz ne kadar iyi olursa oyuncunun özellikleri o kadar artıyor bunu öğrenmek için bilgiler kısmına bakarak hem stat kapasitenizi hem de antrenman sahanızın nekadar iyi olduğunu öğrenebilirsiniz. ne kadar iyi antrenman sahası o kadar iyi ve gelişmiş oyuncular ne kadar büyük stadınız varsa o kadar para demek.

3)ayrıca aynı moddan yani maneger confedece den extra transfer geliri alabilrsiniz örneğin 20m$ var bunu 30m$ çıkarırsınız

4)iyi coach ve menejer asistanlarıda oyuncuların güçlerinin artmasını sağlar elinizden gelen en iyi coachları ve asistanları alın ve sürekli yeni çıkanları takip edin.

5)her sezon başında yeni çıkan 16 yaş ve altı oyuncuları araştırın bunu yapmaksa çok kolay oyuncu yerine girerek filitre kısmından 16 yaş ve altı oyuncuları seçin fiyatı 1m$ üzerinde olan oyunculara hiç para vermeden imza attırın.çünkü onlar elecegin yıldızları.

6)eğer takımınız iyi ise bu genç oyunculara her fırsatta şans verin ben böyle bi şey denedim şampiyonlar liginde bile oynattım 16 yaşında ki oyuncuyu her maç banko oynadı ilk başta fiyatı 4m$ dı ama diğer takımlarda tanıyınca ve 15 gol atınca bir sezonda fiyatı kendiğinden 16m$ oldu ve bu oyuncu daha 17 yaşına yeni girdi ilerde düşünün ben aynı şekilde bi oyuncuyu da 20m dan 40m na çıkardım sizde böyle bir taktik izleye bilirsiniz
7) iyi ama sizin takımın kapasitesini altında olan oyuncuları hemen kiralayın oynadıkları külüplerde fiyatları artıyor ama büyük takımlarda yer bulamayacak durumda iseler küçük takımlara verin ki oynayıp kendini geliştirsinler.
Cool u21 takımlarını sürekli izleyin ve göze batan 10m yakın oyuncuları hemen alın.u21 görmek için normal bi takımın youth takımına tıkladıktan sonra milli bi takıma tıklayın o milli takımın 21 yaş altı gruplarını görürsünüz milli takım antrönörü iseniz buna gerek yok
9) ilk onbirinizi fazla değiştirmemeye çalışın çok fazla hazırlık maçı yapın.

ALINTIDIR
http://cfmaneger.benimforum.org/forum.htm

cm 2008 ile ilgili önemli bilgiler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» cm 2008 editor