FootbaaL & Champion Maneger
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FootbaaL & Champion Maneger Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
CFM Son Konular
Konu Yazan GöndermeTarihi
Cuma Eyl. 14 2012, 13:15
Perş. Tem. 22 2010, 23:59
Perş. Tem. 22 2010, 10:47
Çarş. Tem. 21 2010, 21:14
Salı Tem. 13 2010, 20:30
C.tesi Tem. 10 2010, 01:01
Cuma Haz. 25 2010, 17:53
Paz Haz. 13 2010, 21:23
[star] da
Paz Haz. 13 2010, 12:37
Salı Haz. 08 2010, 13:59

Shevchenko: " Goller gelecek."

YazarMesaj
dRaqa0
kaLBinden.!
kaLBinden.!
dRaqa0

Tuttuğunuz Takım: : Fenerbahçe
Favori Kişiniz: : MustiDiler | Klas-Jan HunteLaar| *hadise*|Zlatan Ibrahimovic| Ruud van nisteLrooy|

Shevchenko: " Goller gelecek." Empty
MesajKonu: Shevchenko: " Goller gelecek."   Shevchenko: " Goller gelecek." I_icon_minitimeSalı Eyl. 23 2008, 11:23

AC Milan’a Chelsea’den geri dönen hücum oyuncusu Andrei Shevchenko şimdiye kadar gol atamamış olmasının kendisini endişelendirmediğini belirtti.

Shevchenko: " Goller gelecek." 35659_news

Ukraynalı forvet oyuncusu Chelsea’de geçen başarısız bir dönemin ardından bu yaz tekrar İtalyan ekibine dönmüştü. Sezona başarılı bir başlangıç yapamayan futbolcu gollerini yeniden sıralayacağı konusunda kendisine güveniyor.

4 – 1 lik Lazio galibiyetinde forma şansı bulamayan Shevchenko “ Ben de Milan da sahada en iyi performansı göstermeye başlayacağız. Dün takım harika bir maç çıkardı.Hakedilmiş bir galibiyetti.Çok sıkı çalıştık ve sonuç bunu gösteriyor.” dedi.

Milan sezona Bologna ve Genoa mağlubiyetleriyle kötü bir başlangıç yapmış, Zurich ile oynanan UEFA Kupası ve Lazio maçları ile de çıkışa geçmişti.

Fiziki durumu ile ilgili açıklamalarda bulunan yıldız futbolcu “ Çok çalışıyorum ama acele etmiyorum gollerimin geleceğinden şüphem yok. Futbolu ve Milan takımın iyi biliyorum futbolu bıraktıktan sonra burada farklı görevler üstlenmek isterim.” dedi. Eski hocası Mourinho ile ilgili sorulan bir soruya ise “ İngiltere’deki dönemine göre pek değişmemiş her zaman görüşlerini cesurca belirtir.” dedi.

goaL.com
http://cfmaneger.benimforum.org

Shevchenko: " Goller gelecek."
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nasri: "Kendime has bir oyuncuyum"
» Porsche Cayenne "Jamaica"