FootbaaL & Champion Maneger
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FootbaaL & Champion Maneger Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
CFM Son Konular
Konu Yazan GöndermeTarihi
Cuma Eyl. 14 2012, 13:15
Perş. Tem. 22 2010, 23:59
Perş. Tem. 22 2010, 10:47
Çarş. Tem. 21 2010, 21:14
Salı Tem. 13 2010, 20:30
C.tesi Tem. 10 2010, 01:01
Cuma Haz. 25 2010, 17:53
Paz Haz. 13 2010, 21:23
[star] da
Paz Haz. 13 2010, 12:37
Salı Haz. 08 2010, 13:59

Ümit resti çekti!

2 posters
YazarMesaj
dRaqa0
kaLBinden.!
kaLBinden.!
dRaqa0

Tuttuğunuz Takım: : Fenerbahçe
Favori Kişiniz: : MustiDiler | Klas-Jan HunteLaar| *hadise*|Zlatan Ibrahimovic| Ruud van nisteLrooy|

Ümit resti çekti! Empty
MesajKonu: Ümit resti çekti!   Ümit resti çekti! I_icon_minitimeC.tesi Ocak 10 2009, 11:34

Golcü yıldızın, Antalya kampında Skibbe ile görüşerek, "Eğer beni oynatmayı düşünmüyorsanız açıkça söyleyin, gideyim" diyeceği ileri sürüldü.

Ümit resti çekti! F5A102E023FD9C4EADB2B195r

Galatasaray'da Altay ile oynanan kupa maçında 70. dakikada kenara alınmasına sinirlenen Ümit Karan, yol ayrımı noktasına geldi. Kulübeye girerken kafasını sallayarak Skibbe'nin kararına tepki gösteren golcü oyuncunun, takımdan ayrılmayı ilk kez ciddi olarak düşünmeye başladığı öğrenildi. Yıldız futbolcunun, Antalya kampında Alman hoca ile bir görüşme yaparak, "Beni oynatmayı düşünmüyorsanız, gideyim" diyeceği ileri sürüldü.

'GİDENE, KAL DEMEYİZ'
ÜMİT'in Antalya yolculuğu sırasında da moralinin çok bozuk olduğu öğrenilirken, arkadaşlarına, "Saha içinde elimden geleni yaptım. Kötü oynadığımı düşünmüyorum. Özellikle mağlup durumdayken çıkarılmam beni çok üzdü" diye dert yandığı bildirildi. Ümit konusunda önümüzdeki günlerde sıcak gelişmeler yaşanabileceği, ayrılmak isterse ısrar edilmeyeceği vurgulandı. Adnan Polat, daha önce "Gidene, kal demeyiz" demişti.

Kaynak:sabah
http://cfmaneger.benimforum.org
M.Baros15
AlaYınA GideR...
AlaYınA GideR...
M.Baros15

Tuttuğunuz Takım: : GaLatasaray
Favori Kişiniz: : Baros #15

Ümit resti çekti! Empty
MesajKonu: Geri: Ümit resti çekti!   Ümit resti çekti! I_icon_minitimeC.tesi Ocak 10 2009, 15:19

giderse gitsin bizim zaten forvetlerimiz iyi zaten ümitde yaşlandı artık..

Ümit resti çekti!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-