FootbaaL & Champion Maneger
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FootbaaL & Champion Maneger Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
CFM Son Konular
Konu Yazan GöndermeTarihi
Cuma Eyl. 14 2012, 13:15
Perş. Tem. 22 2010, 23:59
Perş. Tem. 22 2010, 10:47
Çarş. Tem. 21 2010, 21:14
Salı Tem. 13 2010, 20:30
C.tesi Tem. 10 2010, 01:01
Cuma Haz. 25 2010, 17:53
Paz Haz. 13 2010, 21:23
[star] da
Paz Haz. 13 2010, 12:37
Salı Haz. 08 2010, 13:59

Güiza;dan Aragones ve Türkiye İle İlgili Açıklamalar

YazarMesaj
dRaqa0
kaLBinden.!
kaLBinden.!
dRaqa0

Tuttuğunuz Takım: : Fenerbahçe
Favori Kişiniz: : MustiDiler | Klas-Jan HunteLaar| *hadise*|Zlatan Ibrahimovic| Ruud van nisteLrooy|

Güiza;dan Aragones ve Türkiye İle İlgili Açıklamalar Empty
MesajKonu: Güiza;dan Aragones ve Türkiye İle İlgili Açıklamalar   Güiza;dan Aragones ve Türkiye İle İlgili Açıklamalar I_icon_minitimeSalı Eyl. 23 2008, 11:49

Dani Güiza, Luis Aragones’in Fenerbahçe’de baskı altında olduğunu ve taraftarın kendi performansını takdir etmeye başladığını belirtti.

Güiza;dan Aragones ve Türkiye İle İlgili Açıklamalar 34617_news

Eski Mallorca’lı futbolcu son haftalarda form durumdaki artış ve attığı gollerle takımın en sevilen oyuncularından biri oldu. Geçen hafta ligdeki ilk galibiyetini almasına rağmen Aragones’in geçmiş performansı hala kafalarda soru işareti bırakıyor.

Josico dışında takımda İspanyolca konuşan olmadığını vurgulayan Güiza insanların genel olarak kendini anlamasından memnun. “ Josico ve teknik ekipte İspanyollar var ama teknik direktörün İspanyol olması kendime olan güvenimi arttırıyor. Antrenman sırasında hocanın tercümanı var ayrıca takımda İspanyolca anlayan 8 oyuncu var. Geri kalanını ise biraz Türkçe ve vücut diliyle hallediyoruz. “ dedi.

İspanya’da İspanyol oyuncuların hak ettikleri değeri bulamadıklarını belirten Güiza “ Orada harika futbolcular var ama yeterli değer verilmediği için kendilerine yeterince güvenmiyorlar. Fenerbahçe bana mutluluk ve güven veriyor. “ dedi.

Yeni hayatı ile iligil konuşan Güiza “ Hayatım çok değişti. Sıcak İspanya’dan sonra soğuk Türkiye’ye geldim. Şu ana için Fenerbahçe’den ayrılmam çok zor çünkü taraftar ve başkanın bana inancı tam. Ama futbolda ne olacağının bilemezsiniz. “ dedi.

goaL.com
http://cfmaneger.benimforum.org

Güiza;dan Aragones ve Türkiye İle İlgili Açıklamalar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aragones'ten galibiyet yorumu